Ece Gürsoy, 1990 İzmir doğumludur. Tüm eğitimini İzmir’de tamamlamıştır. İlk ve orta okulu Özel Ege Lisesinde tamamladıktan sonra, liseyi Saint Joseph ve Üniversiteyi İzmir Ekonomi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği bölümünde bitirmiştir. Ece Gürsoy, aile şirketi olan 60 yıllık Gürsoy Müşavirlik ve Lojistik firmasında iş hayatına başlamış olup özgün düşünce ve yenilikçi yapısı ile çalışmaya devam etmektedir.
Tasarım ve dekorasyona olan ilgisi, kendi yaşamını güzelleştirme ve farklılaştırma boyutundan profesyonel olarak tutkulu bir şekilde çanta tasarımı ile ilgilenmeye dönüşmüştür. Çanta’nın büyülü dünyasında keşfettiği bambaşka boyutlarla, sıradan bir görünümün bile farklı ve özel kılınabileceğini inanmaktadır. Cesur ve sıra dışı tasarımlarına başta amatörce, evdeki imkânlar ve el örgüsüyle başlayan Ece Gürsoy, bu işte emin, adımlarla, kendimi geliştirerek çalışarak ve her gün yeni püf noktaları öğrenerek hayallerin ötesine geçecek “herkes özeldir, özel bir çanta ile kendini dilediği gibi yansıtabilir” diyerek yoluna devam etmektedir.
Hayallerinin ötesine geçmek için, bu sıra dışı tasarım yolculuğunda ailesi ve eşinden aldığı destek Ece Gürsoy’u her zaman daha farklı ve özel, sınırları zorlayan biri olması için cesaretlendirmekte ve motive etmektedir.
Her tasarımın ruh’u vardır. Peki sizin ruhunuzu yansıtan çanta sizce hangisi ?

Güncelleniyor…
  • Sepetinizde ürün yok!